Микола Климчук рятує від хвороби століття. Понад двадцять років тому молодому лікарю-лаборанту Корецької райсанепідемстанції Ми¬колі Климчуку місцеві, а потім і столичні онкоспеціалісти ви¬несли страшний вирок: рак . Але важкій недузі Микола не скорився. Він самотужки повернув себе з того світу. Відтоді рятує й інших.
Замість передслова
Наші пращури важкими недугами хворіли рідше. Частіше вони вмирали від ворожих стріл, шабель, списів, куль, ніж від болячок. Своє здоровя берегли завдяки власній мудрості. Вони вживали природну їжу, займалися фізичною працею, молилися Богу і ніколи годинами не вилежувалися на пляжах. Засмагали тільки під час праці чи бою...
Про це думається, коли слухаєш Миколу Климчука і знайомишся з його методикою лікування онкозахворювань. Вона така ж проста, як і побут наших пращурів. Але прийти до неї Миколі Дмитровичу було нелегко. Власна біда спонукала до пошуку, “рятівних соломинок". Щоправда, стали в нагоді й медичні знання. Крок за кроком методом проб на власному організмі йшов до зцілення. І таки прийшов. До його рекомендацій і порад нині прислухаються не лише онкохворі, а й імениті люди в білих халатах. Перші хочуть зберегти собі життя, другі — вивчити шляхи цього збереження. На жаль, вивчити лише на приватному рівні. Офіційна ж медицина поки що займає мовчазну позицію щодо Климчукової методики лікування хвороби століття. Хоча в шарлатанстві його ніхто не може запідозрити. Адже врятував собі життя та повернув із того світу не один десяток людей різного віку, чоловіків і жінок.
"Рак має грибкове походження"
Тоді, коли Микола Дмитрович почув від онкоспеціалістів страшний вирок, аж руки опустив. Власне, вони опустилися самі, бо сил не вистачало навіть пересуватися. Малолітній син навіть ногу підняти на сходинку допомагав. Аби ступити крок, доводилося триматися за стіну. Нестерпний біль пронизував усе тіло. Що діяти?
І почав пригадувати Микола Дмитрович висновки медичних світил, викладачів медичного інституту, в якому колись навчався, про причини виникнення ракових пухлин. Ті казали, що онко - захворювання має вірусне походження, а відтак цю неприступну стіну нічим не подолати. А, може, не це є причиною біди? Думав, аналізував... І почав приймати... протигрибкові препарати. Однак поліпшення стану свого здоровя не відчував. Дійшов до таких пігулок, як трихопол, основу яких складає... полин. То була остання надія. І о диво! Відчув полегшення. А тому й зробив висновок: якщо цей антигрибковий препарат діє на організм позитивно, значить, причиною хвороби є грибок. Його треба знищити, а відтак і плацдарму для онконаступу на організм не буде.
Поряд із прийманням трихополу почав Микола Дмитрович атакувати свій організм ще й... кислим середовищем, а ще часником та свяченою водою. Оптимізму в лікуванні додавали матеріали, вичитані в спеціальній літературі. Його гіпотезу підтвердив висновок хіміка за освітою Тамари Свіщової про грибкову причину багатьох людських недуг, у тому числі й раку.
Власне, нічого нового Микола Дмитрович не відкривав. Він звернувся до пращурівських методів збереження здоровя. Оскільки грибок розвивається в темноті, з ним слід боротися саме в цю пору доби. Тож і записав перше правило: вдень хворий має відпочивати, а вночі лікуватися. Якщо ж грибок боїться кислого середовища, значить, це середовище потрібно в організмі створювати не лише за допомогою пігулок, а й природнім чином, внутрішнім і зовнішнім. Внутрішній — це їжа. А зовнішній — ванни. Тобто, через стінки внутрішніх органів та шкіру потрібно атакувати грибок.
Тому і перейшов на кислу їжу — щавлевий борщ, капусняк, розсольник, борщ зі свіжої капусти та червоного буряка, приправленого оцтом, варену квасолю, квашені огірки, капусту, помідори, яблука та квас із них, лимони, житній та пшеничний хліб, свинячий жир, відварене мясо... Кожні 20-30 хвилин щось із цих страв вживав. Та ще щодня зїдав головку часнику із салом. І, звичайно, за відповідною схемою приймав трихопол, запиваючи його відваром часнику. Приймав також і оцтові ванни. А ще натщесерце пив освячену воду (згадайте, вона ніколи не пліснявіє, а значить, її грибок боїться), уникав солодкої їжі, смаженого, маринованого, макаронів, алкоголю та важкої фізичної праці.
До цих та інших джерел одужання Микола Дмитрович приходив поступово, і так 10 літ. Лікувався і водночас розробляв свою методику подолання важкої недуги: аналізував, зіставляв, занотовував...
Промені вбивають грибок
Офіційна медицина твердить, що приймати засмагу на сонці онкохворим не можна. Микола ж Климчук у своїй методиці засмаги не виключає. Навпаки, він радить пацієнтам тричі на день приймати сонячні ванни по 10-15 хвилин. За його переконанням, сонячні промені теж діють знищувально на грибок в організмі. До такого висновку цілитель прийшов, користуючись шкільним правилом про орієнтири в лісі. З якого боку на корі дерева росте мох? З північного, неопроміненого. А з південного кора чиста. Отже, невеликі дози сонячної енергії теж повинні сприяти знищенню грибка, як, зрештою, і розумінню того, що грибок розмножується вночі, подібно до лісових грибів.
А ще Микола Климчук порівнює боротьбу з грибком із вбивством черепахи. Коли цю істоту легше вбити? Тоді, коли вона рухається, а відтак висовує ноги та голову з-під панцира, тобто не дрімає. Ось і грибок, на думку цілителя, легше вбивати тоді, коли він розмножується.
Він не навязує, а радить
Микола Климчук свою методику лікування ніколи й нікому не навязує, він просто радить. Цілитель вважає (бо ж перевірив ліки на собі), що стоїть на правильному шляху. Він переконаний, зокрема, в тому, що кожний випитий келих свяченої (стерильної) води сприяє гальмуванню розмноження грибка зсередини.
— Не знаю, чому в людей виробився стереотип, що свячена вода - це так звана "срібна" вода. Чомусь беремо до уваги лише її фізичні властивості, — розмірковує Микола Дмитрович. — Але ж у церквах часто освячують воду деревяним хрестом, без срібла і золота. І ця вода цілий рік зберігається. Тож не нам судити, чи це іони срібла так діють, чи духовна сила. Хто не вірить у це, нехай шукає інше лікування...
Власне, важку недугу Микола Климчук називає не раком, а саме грибком. Бо, по-перше, така назва є менш шокуючою для хворого, а - по-друге, вона відразу називає збудника хвороби. Цілитель також зізнається, що його методика лікування не всесильна. Усе залежить від стадії розвитку хвороби. Якщо онкопацієнтові встановлено діагноз з умовою, що він ще проживе місяць-два, то надії на порятунок у Миколи Климчука ще залишаються.
Микола Дмитрович пригадує свого першого хворого, який звернувся до нього за допомогою. То був його сусід, який мав четверту стадію раку легенів. Чоловікові залишилося жити максимум два місяці. Завдяки Климчуковій методиці лікування той ще прожив три з половиною роки. Печалився цілитель, що не вирвав з рук смерті земляка. Але зробив усе, що міг. Мабуть, за те йому вже велике спасибі. Багатьох же повернув з того світу. Значить, не шарлатан.
— Подумаймо, - каже Микола Дмитрович, - чому часто буває недостатньо видалити пухлину хірургічно? Це все одно, що зачерпнути ковшем мурашник. Тисячі мурашок, які залишилися довкола, ще з більшим завзяттям почнуть робити нові комашники. Тож, аби позбутися комашника, треба позбутися самих комах, які його будують. А відтак, щоб позбутися хвороби, слід знищити її збудника (будівника), яким є грибок...
Умови для цілителя належні створити б, де він міг би робити аналізи, проводити обстеження, готувати ліки... Таких умов поки що не має. У хатніх стінах важко займатися лікуванням, подальшими дослідженнями... Не помічає його й офіційна медицина, ніби такого цілителя зовсім не існує в Україні, хоча його вже знають за кордоном. Чи не дивно?
Замість післяслова
Із Миколою Дмитровичем ми розмовляли не одну годину. Мій майже 70-річний співрозмовник, який має вигляд цілком здорової людини, детально знайомив мене зі схемою свого лікування онкозахворювань. Кожен пункт її намагався якнайдетальніше розшифрувати: "Щоб знали, про що пишете, і читачі розумно скористалися моїми порадами, не нашкодили собі".
Для лікування кожного виду онкозахворювання в цілителя свій рецепт, виписаний до найменших дрібниць, з наголосами та осторогами. У газетному матеріалі їх не назвеш. Хоча Микола Дмитрович зовсім не приховує ні перед ким того, що надбав, чому навчився, в чому переконаний, у що вірить. Без будь-яких умов він намагається передати іншим свої знання. Охоче бере участь у теле- і радіопередачах, виступає на сторінках газет.
— Я взяв те, що інші знали до мене. Тому віддаю з радістю набуте для тих, хто потрапив у біду. А на чужій біді, як мовиться, не наживешся, — каже співрозмовник. — Мені на душі стає легше, коли комусь повертаю можливість жити далі. І як колишній санітарний лікар готовий їздити та читати лекції людям про... правильне харчування. Гарантую зниження як мінімум на кілька відсотків рівня онкозахворюваності в тому чи іншому районі, в тій чи іншій області...
То не хизування. То біль, який Микола Климчук подолав і від якого хоче позбавити інших.
Володимир СЕМЕНЮК, натуропат, кандидат медичних наук:
— Методика Климчука ефективно лікує такі захворювання, як рак шкіри, молочної залози, легень, шлунка, кишківника, матки, яєчників. Добрі результати дає її застосування проти злоякісної пухлини фаллопієвих труб, дифузної, вузлової та фібро-кістозної мастопатії, а також фіброміоми матки та яєчників.
Микола ЛУКЯНОВ, колишній головний державний санітарний лікар Корецького району, завідувач відділу комунальної гігієни облсанепідемстанції:
— Микола Климчук приносить людям видужання. Уже тому його методика варта пильної уваги науковців і потребує державної підтримки. Адже якщо людині не допомагають вивчені методи лікування, треба шукати нові. Хоча моя кваліфікація не дозволяє обєктивно оцінити доробок колеги, проте як приватна особа скажу, що позитивні результати є. Методика лікування раку лікаря Климчука відрізняється від схеми лікування офіційної медицини, яка включає хіміко-радіотерапію та хірургічне втручання. Аби науковці могли вивчити нову концепцію, потрібно вкласти кошти на проведення відповідних досліджень. Микола Дмитрович звертався з цього приводу у вищі інстанції, в МОЗ України. Він чекає відгуку на свою розробку. А поки що після всіх етапів лікування онкохворі з останньою надією йдуть до Миколи Дмитровича...
М.Н., мешканка села Черниця Корецького району, :
— Мене виписали з онко-диспансеру як приречену помирати вдома. До Миколи Климчука мене привіз чоловік машиною, підвів під руки до лавки, допоміг присісти. Я була як билинка, одні кістки та шкіра. Дивимося обоє благально на лікаря жалісливими очима... Минуло вісім років. Я набрала ваги понад 80 кілограмів, слава Богу, роблю все в городі та по господарству, за що дякую своєму цілителю...
Дякує Миколі Дмитровичу й Марія Лахтюк з Луцька та багато інших його пацієнтів.
Юрій Береза
Доброго дня. Чи знає хтось якісь контакти травника? дуже прошу про допомогу.
ВідповістиВидалити